Tags

İstanbullu Bağışçılarımızla Hatay’da Zekat Dağıtımı Gerçekleştirdik

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan ayı boyunca bizlere emanet ettiğini zekat yardımlarınızı başta deprem bölgelerinde olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Fetih 1453 Derneği olarak İstanbul’dan gelen bağışçılarımızla birlikte Hatay Kırıkhan’daki depremzede vatandaşlarımız için zekât dağıtımında bulunduk. Desteklerini esirgemeyen değerli bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay’daki Çadırkentlerde Zekat Dağıtımı Gerçekleştirdik

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan çalışmalarımız kapsamında; Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremin ardından en çok hasar alan şehirlerden birisi olan Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan, Yunus Emre İlköğretim Okulu çadır kentindeki depremzede vatandaşlarımız için zekat dağıtımı gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay Kırıkhan’da Depremzedeler İçin Zekat Dağıtımı

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan çalışmalarımız kapsamında; Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremin ardından en çok hasar alan şehirlerden birisi olan Hatay’ın Kırıkhan ilçesindeki depremzede vatandaşlarımız için zekat dağıtımında bulunduk. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Adıyaman’da Depremzedeler İçin Zekat Dağıtımı

Türkiye’de meydana gelen depremin ardından birçok ilde ortaya çıkan acil ihtiyaçlar sonucunda Fetih 1453 Derneği olarak yardım faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu kapsamda depremin etkilerinin çokça hissedildiği şehirlerden birisi olan Adıyaman ili ve ilçelerinde depremden etkilenen vatandaşlarımız için zekât dağıtımında bulunduk. Yardımlarını esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

İlim Eğitim Araştırma ve Yardım Derneği

İletişim

Kartaltepe Mahallesi 5. Okul Sokak No: 1/A Küçükçekmece-İstanbul

Bağış Yap

Yağacağınız bağışlar ile ihtiyaç sahibi kişilere yardımda bulunarak onlara destek olabilirsiniz.

© Fetih1453 | 2021