Tags

Kırıkhan’da İftar Dağıtımı Gerçekleştirdik

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan ayı boyunca deprem bölgelerindeki vatandaşlarımız için sahurluk ve iftarlık yemek ikramlarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Fetih 1453 Derneği olarak Hatay Kırıkhan’daki depremzede vatandaşlarımız için iftar programı gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay Kırıkhan’da Depremzedeler İçin Zekat Dağıtımı

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan çalışmalarımız kapsamında; Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremin ardından en çok hasar alan şehirlerden birisi olan Hatay’ın Kırıkhan ilçesindeki depremzede vatandaşlarımız için zekat dağıtımında bulunduk. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay Kırıkhan’da Depremzedelere Su Dağıtımı Gerçekleştirdik

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevredeki 10 ilde de şiddetli etkilerini gösteren depremin ardından, Fetih 1453 Derneği olarak acil yardım çalışmalarımıza başladık. Afet bölgelerine gönderdiğimiz arama- kurtarma ekiplerimizin yanı sıra bölgedeki afetzede vatandaşlarımız için ivedilikle çalışarak barınma, gıda, giysi, hijyen, battaniye gibi acil ihtiyaç malzemelerinin dağıtımlarını gerçekleştirdik. Bahsedilen Acil Yardım Faaliyetlerimiz kapsamında Fetih 1453 Derneği olarak […]

İlim Eğitim Araştırma ve Yardım Derneği

İletişim

Kartaltepe Mahallesi 5. Okul Sokak No: 1/A Küçükçekmece-İstanbul

Bağış Yap

Yağacağınız bağışlar ile ihtiyaç sahibi kişilere yardımda bulunarak onlara destek olabilirsiniz.

© Fetih1453 | 2021