Tags

İstanbullu Bağışçılarımızla Hatay’da Zekat Dağıtımı Gerçekleştirdik

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan ayı boyunca bizlere emanet ettiğini zekat yardımlarınızı başta deprem bölgelerinde olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Fetih 1453 Derneği olarak İstanbul’dan gelen bağışçılarımızla birlikte Hatay Kırıkhan’daki depremzede vatandaşlarımız için zekât dağıtımında bulunduk. Desteklerini esirgemeyen değerli bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Kırıkhan’da İftar Dağıtımı Gerçekleştirdik

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan ayı boyunca deprem bölgelerindeki vatandaşlarımız için sahurluk ve iftarlık yemek ikramlarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Fetih 1453 Derneği olarak Hatay Kırıkhan’daki depremzede vatandaşlarımız için iftar programı gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay’da Bayan Kıyafet Yardımında Bulunduk

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan çalışmalarımız kapsamında Hatay Reyhanlı’da bulunan depremzede vatandaşlarımız için bayan kıyafet dağıtımı gerçekleştirdik. Yardımlarını esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Deprem Bölgelerinde Bayan Ve Çocuk İç Giyim Dağıtımı

Fetih 1453 Derneği olarak siz değerli bağışçılarımızın da destekleriyle Ramazan çalışmalarımız kapsamında Hatay Kırıkhan’daki depremzede vatandaşlarımız için çocuk ve bayan iç giyim ürünleri dağıtımında bulunduk. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay’daki Çadırkentlerde Zekat Dağıtımı Gerçekleştirdik

Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan çalışmalarımız kapsamında; Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremin ardından en çok hasar alan şehirlerden birisi olan Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan, Yunus Emre İlköğretim Okulu çadır kentindeki depremzede vatandaşlarımız için zekat dağıtımı gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Depremzede Vatandaşlarımızla Aynı Sofrada Buluştuk

Fetih 1453 Derneği olarak siz değerli bağışçılarımızın da destekleriyle deprem bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’deki ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz için Ramazan çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu kapsamda Fetih 1453 Derneği olarak Hatay Üzümlü çadır kentinde yaşayan depremzede vatandaşlarımız için iftar yemeği dağıtımı gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay’da Erkek İç Çamaşırı Dağıtımı Gerçekleştirdik

Türkiye’de meydana gelen depremin ardından birçok ilde ortaya çıkan acil ihtiyaçlar sonucunda Fetih 1453 Derneği olarak yardım faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu kapsamda depremin etkilerinin çokça hissedildiği şehirlerden birisi olan Hatay’da depremzede vatandaşlarımız hijyen sorununa yardımcı olmak adına erkek iç çamaşırı dağıtımı gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Hatay’da Oyuncak ve Çamaşır Dağıtımı Gerçekleştirdik

Türkiye’de meydana gelen depremin ardından pek çok konuda acil ihtiyaçları bulunan depremzedelerin başında kadın ve çocuklar gelmektedir. Kadınların hijyen konusunda çektikleri sıkıntıların sonucu olarak çeşitli hastalıklar meydana gelmekte, çocukların ise yaşadıkları tramvaya bağlı olarak eğlenme ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. Bu bağlamda; Fetih 1453 Derneği olarak Ramazan çalışmalarımız kapsamında Hatay Kırıkhan’daki depremzede kadınlar için çamaşır dağıtımı ve […]

İlim Eğitim Araştırma ve Yardım Derneği

İletişim

Kartaltepe Mahallesi 5. Okul Sokak No: 1/A Küçükçekmece-İstanbul

Bağış Yap

Yağacağınız bağışlar ile ihtiyaç sahibi kişilere yardımda bulunarak onlara destek olabilirsiniz.

© Fetih1453 | 2021